Total Cleansing

Total Cleansing je řada určená pro odstraňování make-upu a nečistot. Formule jejích přípravků byly vyvinuty takovým způsobem, aby byla podtržena zásadní role správného čištění pleti.  Zanedbávání tohoto kroku v každodenní péči o pleť může vést k zažloutlé a šedavé pleti a ucpaným pórům. Další kosmetické přípravky nemají bez náležitého čištění pleti 100% účinnost. Jemné mléko a pleťová voda Total Cleansing, speciálně přizpůsobené potřebám pleti, nejen odstraňují make-up a nečistoty, které brání pleti v dýchání, ale zároveň, díky aktivním látkám jako jsou ovocné kyseliny, výtažky z borůvek a pomeranče, zjemňují a hydratují pleť, jež se stává svěží, rozjasněnou a zdravou.

Gentle Toner je regenerační pleťové tonikum pro každodenní péči pro každý typ pleti. Formule přípravku je založena na ovocných kyselinách (glykolové, tartarové, mléčné, malonové a citronové), které stimulují obnovu svrchní vrstvy pleti a startují proces její regenerace. Tonikum jemně odstraňuje odumřelé buňky pleti a navrací jí tak svěžest a mladistvost. Při pravidelném používání se pleť zjemňuje a barevně sjednocuje. Pleťová voda je přípravou k dalšímu ošetření.

Návod na použití: Pleť očistěte tamponem navlhčeným v přípravku každý večer a ráno před nanesením sér a krémů.

Aktivní látky: kyselina glykolová, tartarová, mléčná, malonová, citronová, třtinový cukr, javor, borůvka, pomeranč, citron, glycerin

Obsah: 200 ml

Gentle Cleansing Milk je regenerační pleťové mléko pro každodenní péči pro každý typ pleti. Formule přípravku obsahuje vitamín E a esenciální olej z pomeranče, které stimulují obnovu svrchní vrstvy pleti a startují proces její regenerace. Mléko jemně odstraňuje odumřelé buňky pleti a navrací jí tak svěžest a mladistvost. Při pravidelném používání se pleť zjemňuje a barevně sjednocuje. Pleťová voda je přípravou k dalšímu ošetření.

Návod na použití: Pleť očistěte tamponem navlhčeným v přípravku každý večer a ráno před nanesením sér a krémů.

Aktivní látky: vitamín E, esenciální olej z pomeranče

Obsah: 200 ml

Micelární voda odstraňuje bezchybně make-up, přebytečný maz a menší nečistoty, které na pleť přilnou během dne. Přípravek je určený pro všechny typy pleti i pro pleť citlivou. Je také vhodný pro použití v oblasti očního okolí.
Kombinace aktivních látek zajišťuje navíc hydrataci, jemnou projasněnost a úlevu - kyselina citronová je zodpovědná za projasnění a jemnou exfoliaci svrchní vrstvy pleti, zatímco extrakt z listů aloe zklidňuje podráždění a odstraňuje začervenání. Mezi jinými látkami je glycerol odpovědný za hydrataci, který spolu s propanediolem zvyšuje průnik dalších aktivních látek do hlubších vrstev kůže.

Návod na použití: Pleť očistěte tamponem navlhčeným v přípravku každý večer a ráno před nanesením sér a krémů.

Aktivní látky: glycerin, extrakt z listu aloe barbadensis, propanediol, kyselina citronová

Obsah: 200 ml

Cotton Foam Cream - krémová pěna určená pro čištění pleti i odstranění make-upu. Přípravek je možné použít i na oční okolí. Jemné ošetření pěnou je zaručeno díky jejímu pečlivě vybranému složení, které je vhodné i pro velmi citlivou pleť. 97% aktivních látek je přírodního původu! Výtažek z bavlny má protizánětlivé a zklidňující účinky. Zklidňující efekt pěny je dále umocněn přítomností D-panthenolu. Přípravek také posiluje ochrannou hydrolipidní vrstvu, čímž chrání pleť před ztrátou hydratace. Za své hydratační působení přípravek vděčí kyselině hyaluronové, rostlinnému glycerinu a pentyl glykolu. Příjemná textura pěny spolu s jejími veškerými vlastnostmi z ní činí nepostradatelný prostředek pro každodenní hygienu.


Návod na použití: Přípravek naneste na pleť, lehce vmasírujte a poté setřete kosmetickým tamponem. Je možné použít i na oční okolí a citlivou pleť.

Obsah: 125 ml


Enzymatic Face Powder - inovativní produkt 2v1 - pro mytí a peeling. Po smíchání pudrové báze s vodou vznikne exfoliační pěna, která díky obsahu papainu a částečkám bambusu efektivně čistí pleť a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Pokročilá formule, bohatá na rostlinné výtažky, včetně oleje z citronových semen či výtažek z lomikamene viditelně pleť projasňuje a napomáhá k odstranění její diskolorace. Přítomnost zklidňujících substancí, jako je bílá moruše a Scutellaria Baicalensis činí přípravek vhodným také pro citlivou pleť. Enzymatický pudr může být používán na čištění pleti na denní bázi nebo vždy za několik dní jako exfoliační maska. 

Návod na použití: Smíchejte malé množství pudru s vodou ve své dlani nebo misce. Naneste na navlhčený obličej. Obličej lehce masírujte a poté opláchněte vodou. Pokud chcete přípravek použít jako exfoliační masku, smíchejte pudr s vodou a nechte působit na obličeji. Po 8 minutách působení lehce masírujte po dobu 2 minut. Poté opláchněte vodou. Vyhněte se očnímu okolí. Používejte ráno anebo večer. Po každém použití pečlivě uzavřete nádobu, aby byl přípravek chráněn před vlhkem. 

Obsah: 30 ml