Sushi Ceremony

Řada Sushi Ceremony sestává z pečlivě vybraných kosmetických přípravků přizpůsobených  různým potřebám pleti s prvními známkami stárnutí. Sushi Ceremony je založena na několik staletí staré tradici Dálného Východu, v níž hraje důležitou roli látka obsažená v rýžových klíčkách, oryzanol, který je vysoce účinným antioxidantem redukujícím vrásky a zlepšujícím mikrocirkulaci krve v kůži. Komplex alpských rostlin má výrazné protipigmentační účinky, a to díky schopnosti regulace melanogeneze. Pleť je po ošetření zbavena toxinů, znovu získává na jasu a vitalitě. Kyselina hyaluronová a vitamín E podporují elasticitu a odolnost pleti.

101 Rice Exfoliator
101 Rice Exfoliator
Rice Exfoliator je založen na účinném působení přírodních látek zastoupených v jeho složení v dokonalé rovnováze. Jeho lehká, krémová textura, obohacená mikro částečkami rýže, vyhlazuje pleť díky schopnosti odstranit odumřelé buňky. Vitamín E a včelí vosk zajišťují intenzivní hydrataci pleti, která se stává pružnější. Výsledky se dostavují okamžitě: peeling zanechává pleť hedvábně jemnou a hladkou. Připraví ji pro další ošetření a sjednocuje její tón.


Návod na použití: Naneste na obličej, krk a dekolt a vmasírujte do pleti jemnými krouživými pohyby. Vyhněte se oblasti očí. Po deseti minutách opláchněte vodou.

Aktivní látky: rýžový prášek, komplex alpských rostlin (meduňka, máta peprná, rozrazil, sléz lesní, kontryhel, petrklíč, prvosenka jarní), oryzanol (olej z rýžových otrub), olej ze slunečnicových semen, vitamín E, včelí vosk.

Obsah 50 ml

102 Rice Elixir
102 Rice Elixir

Rice Elixir je koncentrované sérum proti známkám stárnutí a ztrátě jednotného barevného tónu pleti. Dodává pleti ztracenou vodu a stimuluje její schopnost bojovat proti vzniku vrásek. Elixír je určen pro všechny typy pleti s problémy hyperpigmentace (hyperpigmentované oblasti kůže, skvrny, pihy), pro pleť bez jasu a s barevnými rozdíly.
Aktivní formulí přípravku Rice Elixir je zesvětlovací komplex, který redukuje nepravidelné zabarvení pleti regulací tvorby melaninu. Kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje pleť, přičemž odstraňuje jemné vrásky. Vitamín E ve snadno vstřebatelné formě podporuje vznik přirozené lipidové bariéry pleti. Lehká tekutá textura přípravku se snadno do pleti vstřebává a zanechává ji bez lepivého pocitu.

Návod k použití: Přípravek naneste na suchou čistou pleť na obličeji, krku a dekoltu. Vmasírujte lehkými krouživými pohyby do úplného vstřebání elixíru. Používejte ráno a večer.

Aktivní látky: komplex alpských rostlin (meduňka, máta peprná, rozrazil, sléz lesní, kontryhel, petrklíč, prvosenka jarní), oryzanol (olej z rýžových otrub), kyselina hyaluronová,   vitamín E.

Obsah: 30 ml

103 Rice Cream Mask
103 Rice Cream Mask

Rice Cream Maskje krémová pleťová maska určená pro pleť s prvními známkami stárnutí, proti předčasnému stárnutí a ztrátě jednotné barvy pleti. Pečlivě vybrané složení aktivních látek urychluje regeneraci pleti, reguluje hyperpigmentační anomálie a redukuje výskyt rozdílného barevného tónu pleti. Pleť se stává hladkou, jemnou a získává na přirozeném jasu. Bezprostředně po ošetření je viditelný efekt " jasného krystalu", pleť je zpevněná a hladká.

Návod na použití: Přiměřené množství přípravku naneste podle potřeby v jedné i více vrstvách na obličej a krk a nechte působit po dobu 15-30 minut. Poté opláchněte vodou a zbytky setřete kosmetickým tamponem.

Aktivní látky: komplex alpských rostlin (meduňka, máta peprná, rozrazil, sléz lesní, kontryhel, petrklíč, prvosenka jarní), rýžový prášek, silika

Obsah 50 ml

104 Advanced Rice Cream
104 Advanced Rice Cream

Advanced Rice Cream je anti-ageing zpevňující pleťový krém s výtažky z rýže s lehkou texturou je určen pro zralou a suchou pleť. Pleť rozjasňuje, vyživuje a přirozeně matuje. Oryzanol obsažený v přípravku podporuje mikrocirkulaci a napomáhá redukci vrásek. Unikátní směs rostlinných výtažků účinně redukuje nejednotný tón pleti a chrání proti vzniku hyperpigmentace na obličeji.
Jojobový olej a vitamín E podporují přirozený proces regenerace pleti a chrání pleť proti předčasnému stárnutí a ztrátě pevnosti.

Návod na použití: Naneste malé množství krému ráno a/nebo večer na celý obličej a vmasírujte krouživými pohyby do pokožky.

Aktivní látky: komplex alpských rostlin (meduňka, máta peprná, rozrazil, sléz lesní, kontryhel, petrklíč, prvosenka jarní), výtažek z rýže, oryzanol (olej z rýžových otrub), jojobový olej, silika, vitamín E.

Obsah 50 ml