Gold & Pearls Ceremony

Gold & Pearls Ceremony je exkluzivní kosmetická řada inspirovaná věčnou touhou po luxusu, jehož ztělesněním jsou prvky bohatství začleněné do každodenní péče. Purlés představuje sofistikovanou formuli založenou na zlatě, perlách, šampaňském a kaviáru. Zlato zlepšuje celkový stav kůže, podporuje její elasticitu a stimuluje produkci kolagenu. Perly, "slzy andělů", jsou ceněny pro svoje rozjasňovací vlastnosti, přispívají k redukci vrásek a také zlepšují elasticitu pleti. Extrakt ze šampaňského a kaviáru pleť zklidňuje a hydratuje. Navíc stimuluje přirozenou schopnost pleti chránit se před foto stárnutím. Přípravky Gold & Pearls jsou nejen zárukou účinné péče, ale také do ní vnášejí rituál luxusu, který je znám od dob Kleopatry a zůstává v platnosti až do dnešních dnů. 

106 Precious Exfoliator
106 Precious Exfoliator

Precious exfoliator je intenzivní peeling pro zralou pleť. Formule přípravku je obohacená o částečky perel a korundu (syntetický safír). Jemně odstraňuje odumřelé buňky, čistí a rozjasňuje svrchní vrstvu pleti. Vitamíny C a B bojují proti volným radikálům, jejichž působením dochází k předčasnému stárnutí pleti. Díky extraktu ze šampaňského a perel se pleť stává zpevněnou, hedvábně hladkou a rozjasněnou.

Návod na použití: Naneste na obličej, krk a dekolt a vmasírujte do pleti jemnými krouživými pohyby. Vyhněte se oblasti očí. Po deseti minutách opláchněte vodou.

Obsah 50 ml

107 Goddess´ Elixir
107 Goddess´ Elixir

Goddess´ Elixir je intenzivní regenerační pleťové sérum zaručující viditelné výsledky krátce po aplikaci- Díky obsahu vzácného arganového oleje, vitamínu E a extraktu z kaviáru sérum zpevňuje a posiluje ochrannou bariéru svrchní vrstvy pleti, kterou zároveň vyživuje. Lehká textura přípravku dovoluje snadnému proniknutí aktivních látek do pleti. Po několika dnech aplikace se stav pleti výrazně zlepší.

Návod na použití: Elixír naneste na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte krouživými pohyby do pleti, dokud se přípravek nevstřebá.

Aktivní látky: arganový olej, vitamín E, kaviárový extrakt

Obsah 50 ml

108 Goddess´ Cream
108 Goddess´ Cream

Goddess´ Cream je exkluzivní krém s jemnou texturou a vůní určený pro zralou pleť. Při regeneraci a omlazení pleti vykazuje vynikající a dlouhodobé výsledky. Obsahuje 24karátové zlato, extrakt z kaviáru, kyselinu hyaluronovou a perlový prášek. Redukuje vrásky a zabraňuje jejich vzniku. Pleť zpevňuje a vyhlazuje, přičemž ji dodává mladistvý lesk.

Návod na použití: Nanášejte ráno a/nebo večer na očištěnou pleť obličeje a krku a lehce vmasírujte až do úplného vstřebání přípravku.

Aktivní látky: kyselina hyaluronová, mikročástečky 24karátového zlata, extrakt z kaviáru, jemný prášek z perel.

Obsah 50 ml

109 Goddess´ Dry Oil
109 Goddess´ Dry Oil

Goddess´ Dry Oil je vyživující přípravek pro obličej a tělo. Synergie tří olejů, jojobového, meruňkového a mandlového, zaručuje viditelné výsledky ihned po aplikaci: pleť se stává rozjasněnou, vyživenou, hladkou a prosycenou příjemnou vůní. Extrakt z kaviáru, bohatý na vitamíny, minerály a aminokyseliny, oddaluje proces stárnutí. Přípravek se velmi rychle vstřebává a nezanechává na kůži mastný efekt.

Návod na použití: Nanášejte podle potřeby na obličej, krk, dekolt a tělo, nejlépe na osušenou kůži po ranní a večerní koupeli.

Aktivní látky: jojobový, meruňkový olej, olej ze sladkých mandlí, extrakt z kaviáru, aminokyseliny

Obsah 50 ml