Melanocontrol

Melanocontrol

173 Depigment Cream SPF 50+

Speciální krém s vysokou sluneční ochranou určený pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci. Díky účinným rozjasňujícím aktivním látkám, jako jehexylresorcinol a výtažek z lékořice, viditelně redukuje viditelnost skvrna sjednocuje barevný tón pleti. Navíc inhibuje tvorbu tyrozinázy, čímž je prevencí proti vzniku nových pigmentových skvrn. Klíčem k preventivní ochraně pleti se sklonem k hyperpigmentaci je vysoká sluneční ochrana. Sluneční filtry krému poskytují širokospektrální ochranu jak proti UVB, tak UVA záření. Perfektním doplňkem ochrannéformule je extrakt z moruše, který pleť rozjasňuje a sjednocuje její barevnost. Díky těmto vlastnostem je krém výbornou závěrečnou fází depigmentačního ošetření.

Návod na použití: Naneste na pleť obličeje, krku a dekoltu na konci kosmetického ošetření a vždy před pobytem na slunci. Vyhněte se kontaktu s očima. Na slunci se dlouho nezdržujte, i když použijete ochranný krém s SPF 50+.

Obsah: 50 ml

174 Depigment Night Cream

Rozjasňující a exfoliační noční krém s kyselinami. Tento jedinečný přípravek koriguje a zároveň redukuje velikost a intenzitu pigmentových skvrn. Tajemství tohoto krému tkví v jeho unikátní formuli, kde kyseliny (kyselina glykolová a tranexamidová) hrají klíčovou roli. Jemně olupují povrch epidermis a stimulují regeneraci pleti. Hexylresorcinol a výtažek z lékořice mají silný rozjasňovací efekt a působí preventivně proti vzniku nových pigmentových skvrn. Pečlivě vybrané aktivní látky tvoří vyváženou kombinaci účinné depigmentace a jemnosti.

Návod na použití: Večer naneste na očištěnou pleť obličeje a krku.Vyhněte se kontaktu s očima.

Obsah: 50 ml

170 Shiny Dust Body Oil SPF 30

Pečlivě složená formule přípravku je kombinací péče, viditelné ho jasu a ochranného faktoru . Mezi prospěšnými aktivní mi lát kami přípravku najdeme extrakt ze skořápek vlašských ořechů , který je silným antioxidantem.Výtažek ze semen mrkve a olej z mrkvových semen jsou zdrojem vitamínů a minerálů , mezi nimiž je zvláště důležitý beta karoten, jenž dodává kůži měkké zabarvení, sjednocuje její barevný tón a podtrhuje opálení. Zlaté částečky v této formuli dodávají kůži bohatý lesk. Přípravek chrání nejen před slunečním zářením, ale také před předčasným stárnutím.Olej příjemně voní a kůži rozjasní zdravým leskem.

Aktivní látky: E xtrakt ze sko řápek vlašských ořechů, extrakt ze semenmrkve, extrakt z kořene mrkve , olej ze semen mrkve, vitamín E, slunečnicový olej, UV filtry.

Obsah: 100 ml