Mezokoktejly

Speciální anti-ageingové, zpevňující, antioxidační a korekční ošetření obličeje i těla, včetně vlasové pokožky.

Anti-aging Skin Therapy
Anti-aging Skin Therapy

NOVÁ FORMULE OBOHACENÁ O DMAE A L-KARNITIN

VĚTŠÍ BALENÍ!

Rejuvenační ošetření pro zralou pleť proveditelné ručními metodami, nebo pomocí přístrojů. Přípravek obsahuje aktivní látky nezbytné pro udrření omlazujících procesů v kůži. Redukuje vrásky a pleť revitalizuje. Esencí terapie je aplikace mezokoktejlu obsahujícího kyselinu askorbovou a hyaluronovou, tetrapetpidy a biotin. Obsahuje molekulu DMAE, která vyhlazuje pleť a má tudíž liftingový efekt. Zlepšuje celkovou kondici pleti stimulací fibroblastů, díky níž dochází k vyšší produkci kolagenu a elastinu. Formule přípravku je dále obohacena L-karnitinem, kyselinou pyrohroznovou a solí kyseliny hyaluronové, která zpevňuje tkáně a má protivráskové, hydratační a antioxidační účinky.Složení přípravku je garancí optimální výživy pleti a antioxidačního působení. Díky argirelinu je pleť zpevněná, hladká a má mladistvý vzhled.   

Firming Skin Therapy
Firming Skin Therapy

NOVÁ FORMULE OBOHACENÁ O PROTEIN SILANETRIOL A SODIUM DNA

VĚTŠÍ BALENÍ!

Zpevňující obličejové ošetření, které může být prováděno ručně nebo za pomoci přístrojů. Je určené pro pleť se známkami ochablosti a ztráty elasticity. Formule přípravku obsahuje sodium DNA a hydrolyzovaný protein Silanetriol, které významně snižují tvorbu a výskyt vrásek a ztrátu elasticity, přičemž zanechávají pleť hladkou. Složení přípravku chrání pleť proti volným radikálům, vyživuje ji a vyhlazuje. Unikátní složení pleť zpevní, posílí a celkově zlepší její stav. Pleť je po ošetření mladistvější, hydratovaná a vyhlazená, a díky jedinečným vlastnostem DMAE pevná s viditelným liftingovým efektem. Sůl kyseliny hyaluronové zabraňuje nadbytečné ztrátě vody.

Lipolytic Body Therapy
Lipolytic Body Therapy

NOVINKA!

Mesokoktejl s působením proti celulitidě díky urychlení procesu spalování tuku. Komplexní účinky aktivních látek zaručují vynikající a dlouhotrvající efekt. Lipolytické působení přípravku je zaručené díky fosfatidylcholinu a extraktu z listnatce (Ruscus), které zvyšují rozpustnost a snazší odplavení tuků. Navíc kombinace těchto aktivních látek stimuluje mikrocirkulaci, a kůže se tak opět stává hladkou a elastickou. Komplementární složka deoxycholát, působící jako "detergent", který rozpouští tuky, odbourává adipocyty a podporuje rychlejší eliminaci tukových ložisek. Formuli přípravku doplňuje Indiánské zlato - extrakt z vilínu bohatého na taniny, flavonoidy a proantokyanidiny, které mají silný adstringentní, protizánětlivý a subkutánní cirkulaci regulující efekt.

Vitamin Skin Therapy
Vitamin Skin Therapy

Intenzivní ošetření pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť bez lesku a unavenou, ale také pro pleť trpící kuperózou a hyperpigmentací. Může být prováděno ručně nebo pomocí přístrojů. Ošetření je založeno na vitamínu C, který podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a CAG, ulehčuje regeneraci pleti a zvyšuje úroveň hydratace. Zpomaluje proces stárnutí způsobené volnými radikály. Pleť je po ošetření hladká a svěží, získá na přirozeném jasu a sjednoceném barevném tónu.

Anti - Time Skin Therapy
Anti - Time Skin Therapy

Přípravek je určen pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť dehydrovanou se známkami foto stárnutí a s výraznou keratinizací. Pokroková formule přípravku kombinuje blahodárné působení idebenonu, taurinu, vitamínu C a kyseliny hyaluronové. Idebenon a taurin posilují obranyschopnost pleti proti volným radikálům a neutralizují jejich působení. Kyselina hyaluronová zaručuje rovnovážný stav hydratace a pomáhá obnovit elasticitu a hladký povrch. Vitamín C pleť rozjasňuje, barevně sjednocuje a zesvětluje tmavé skvrny.

Hair Renewal Therapy
Hair Renewal Therapy

Perfektně vyvážený koktejl založený na kompozici pečlivě vybraných aktivních látek. Posiluje oslabené a poškozené vlasy s náchylností k vypadávání. Originální kombinace argininu, biotinu, tiaminu a pyridoxinu stimuluje vlasové folikuly, významně aktivuje růst vlasů, a podporuje buněčný metabolismus. Panthenol zaručuje hydrataci suchých a poškozených vlasů, přičemž zcela zřejmě zvyšuje jejich objem. Koktejl obnovuje lesk a elasticitu kštice, ulehčuje rozčesávání a vlasový styling. Vlasy se stávají hladkými od kořínků po konečky.

Firming Body Therapy
Firming Body Therapy

Zpevňujcící tělové ošetření, které může být prováděno ručně nebo za pomoci přístrojů, určené pro zpevnění kůže na různých partiích těla (břicho, hýždě, prsa apod.). DMAE je substancí zvyšující svalový tonus, přičemž peptidy zpevňují pojivovou tkáň a kolagenová vlákna. Ošetření zlepšuje celkový stav kůže, omlazuje ji a zvyšuje její pevnost.