EGF - Growth Factor Technology

Technologie růstových faktorů, řada The Growth Technology, slouží jako vynikající anti-ageingové a revitalizační ošetření.

Tato nová řada obsahuje růstové faktory, to jest ingredience, které vyhovují výše uvedeným požadavkům. Přesněji, nová řada je založena na výběru peptidů majících biologický vliv na buňky, stimulují jejich růst, metabolismus a dělení. Toto působení aktivuje proces regenerace a obnovení buněk, což je zásadní v péči o omlazení pokožky. Výzkum ukazuje, že povrchová aplikace mixu růstových faktorů urychluje hojení narušené pleti, stimuluje syntézu kolagenu, elastinu a ostatních složek intercelulárního matrixu.


151 EGF Youth Eye Elixir
151 EGF Youth Eye Elixir

EGF Youth Eye Elixir (oční sérum)

Oční sérum obsahující růstové faktory, které stimulují syntézu prvků zodpovědných za mladistvý vzhled pleti, a to včetně kolagenu. Lehká textura přípravku podporuje průnik aktivních látek hluboko do kůže. Komplex Fucogel je zodpovědný za hydratační působení přípravku a výtažek z vilínu a Actiflow napomáhají redukci otoků a tmavých kruhů pod očima. Chladivý aplikátor, který lze použít pro jemnou masáž, umocňuje protiotokový efekt. Sérum odstraňuje známky únavy, zpevňuje a dodává elasticitu pleti v očním okolí. Lze používat samostatně nebo v kombinaci s očním krémem.

Návod na použití: Malé množství elixíru naneste na pleť očního okolí. Pomocí chladivého aplikátoru jemně vmasírujte do pleti krouživými pohyby. Zbývající množství přípravku vmasírujte poklepáním prsty. Používejte ráno a večer.

Obsah: 15 ml

.

152 EGF Youth Cream
152 EGF Youth Cream

EGF Youth Cream

Nová generace krému s vyživující formulí, která zanechává pleť hedvábně jemnou. Je doporučen pro suchou pleť, která potřebuje rozsáhlou regeneraci, ale také pro pleť zralou se ztrátou pevnosti a známkami stárnutí. Dlouhotrvající hydratace je výsledkem obsahu kyseliny hyaluronové a Fucogelu ve formuli přípravku. Významné množství anti-ageingových aktivních látek, včetně peptidů, Matrixylu a komplexu mořských řas v kombinaci se silně stimulujícími růstovými faktory, regeneračními emolienty a skvalenem, jsou zárukou multifunkčního působení přípravku EGF Youth Cream. Krém vyživuje, regeneruje, oddaluje známky stárnutí pleti, zároveň pleť zpevňuje a projasňuje.

Návod na použití: Malé množství krému naneste na obličej a krk. Krouživými pohyby vmasírujte do pleti až do úplného vstřebání. Používejte ráno a večer. 

Obsah: 50 ml