Pure Rebalancing Ceremony

Řada určená pro mastnou, smíšenou a aknózní pleť pro každý věk. Formule přípravků byly vyvinuty tak, aby poskytovaly multidimenzionální péči. Na jedné straně regulují tvorbu mazu v mazových žlázách a zároveň působí antibakteriálně a protizánětlivě. Na druhé straně nastolují zdravý vzhled pokožky, čistí, zmenšují póry a minimalizují zpigmentované jizvy. Současně zohledňují individuální potřeby určitých částí obličeje - zjemňují vrásky, zpevňují a hydratují, poskytují dlouhodobý pocit svěžesti a matují.

131 Anti-Acne Elixir
131 Anti-Acne Elixir

Anti-Acne Elixir je přípravek ve formě očišťujícího séra, určeného pro mastnou pleť se známkami zánětlivého akné, se používá jako 30 denní kúra. Jeho koncentrované účinné látky působí přesně v místech růstu bakterií, který sérum zastavuje a urychluje proces hojení. Díky obsahu kyseliny salicylové přípravek čistí póry, odblokovává mazové žlázy a zabraňuje růstu bakterií způsobujících akné. Výtažky ze zeleniny a ovoce zesvětlují pozánětlivou hyperpigmentaci a zároveň pleť hydratují, regenerují a vyhlazují. Výsledek působení přípravku je rychlý a zlepšení stavu kůže je zřetelně viditelné. Den za dnem se pleť stává zdravější se sjednoceným barevným tónem a zmenšenými nedokonalostmi.

Návod na použití: Nanášejte na očištěnou pleť každý večer před použitím 132 Smart Balance Cream po dobu 30 dní.

Aktivní látky: kyselina salicylová

Obsah: 30 ml
.

132 Smart Balance Cream
132 Smart Balance Cream

Smart Balance Cream je multifunkční krém určený pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť. Díky výtažku z lopuchu a kvasnic reguluje mazotvorbu a vyrovnává mikroflóru pleti. Aktivní látky, jako je niacinamid, panthenol a pyridoxin, redukují zánětlivé procesy a pleť dostatečně hydratují. Výtažek ze stromu Albizia julibrissin (kapnice) odstraňuje známky únavy a obnovuje přirozený jas pleti. Krém zanechává pleť svěží, vyživenou a dokonale matnou.

Návod na použití: Nanášejte na očištěnou pleť ráno a večer.

Aktivní látky: niacinamid, panthenol, pyridoxin, Albizia julibrissin (kapnice)

Obsah: 50 ml