HydraOxy Intense

Nedostatečné okysličení pleti narušuje její regeneraci. Pleť stárne rychleji, je povislá a ztrácí na přirozeném jasu. Nová řada HydraOxy Intense byla vyvinuta pro potřeby takové pleti, ale i pro pleť suchou, dehydrovanou a zralou. Technologicky pokrokové komplexy aktivních látek zaručují dobrý příjem kyslíku na buněčné úrovni.
Další samostatné aktivní látky použité v přípravcích zaručují optimální úroveň hydratace. Celkový stav pleti se zlepšuje včetně mikrocirkulace a schopnosti regenerace. Pleť získává na zdravém jasu, je hladká a dochází k redukci známek stárnutí. 

125 HyalurSoft Creme
125 HyalurSoft Creme

Hydratovaná & hladká pleť
Intenzivní hydratační krém s lehkou texturou je určen pro všechny typy pleti, zvláště však pro pleť suchou a dehydrovanou. Díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové účinně hydratuje a vytváří ochranný film a povrch pleti vyhlazuje.
Během tří hodin po aplikaci přípravku vzroste hydratace v pleti o 30%. HyalurSoft Cream se díky své lehké a rychle vstřebatelné textuře doporučuje pro dehydrovanou mastnou pleť nebo jako krém pod make-up.
Obsah: 50 ml

126 HyalurOxy Rich Creme
126 HyalurOxy Rich Creme

Výživa & anti-ageing
Intenzivní výživný hydratační krém pro suchou, velmi suchou a zralou pleť. Hustá a sametová textura přípravku zaručuje pocit komfortu po jeho aplikaci. Kyselina hyaluronová a přírodní glycerin obnovují hydrataci. Anti-ageingový účinek je zajišťován komplexem Glycokin, který stimuluje syntézu mnoha důležitých stavebních prvků pleti. Extrakt z hnědých řas podporuje anti-ageingový účinek a navíc pleť okysličuje. To vše pleť zpevňuje, vyhlazuje a redukuje známky stárnutí.
Obsah: 50 ml

127 Oxy Skin Cell Activator
127 Oxy Skin Cell Activator

Okysličení & regenerace
Koncentrovaná dávka aktivních látek v jedné ampuli. Formule přípravku sestává z technologicky vyspělého komplexu Cell Renewal bohatého na aminokyseliny. Podporuje mikrocirkulaci a stimuluje proces buněčného dýchání, čímž zaručuje zvýšenou úroveň energie v buňkách.
Výsledkem tohoto procesu je intenzivní regenerace a redukce známek stárnutí. Další aktivní látky, jako je urea, sodium PCA, kyselina hyaluronová nebo laktát sodíku mají hydratační účinek. Ampule je určena zvláště pro suchou, dehydrovanou a zralou pleť.
Obsah: 5x2 ml