DNA Protection Expert

Poškozený kód DNA je jedním z nejničivějších důsledků působení volných radikálů, které se aktivně podílejí na stárnutí kůže. Kombinováním využití síly přírody a moderního biotechnologického výzkumu mohou být tyto procesy významně omezeny. Za účelem efektivního boje proti viditelným následkům oxidativního stresu, laboratoře Purlés vyvinuly novou produktovou řadu DNA Protection Expert.
Komplexní formule aktivních látek zaručuje výrazné anti-ageingové působení skládající se z výživy pleti a zjemnění vrásek. Přírodní složky přípravků podporují zachování rovnovážného stavu pleti a v kombinaci s pokrokově vyvinutými molekulami pleť detoxikují a redukují symptomy foto stárnutí, přičemž obnovují přirozený a zdravý jas pleti.

142 Perfector Concentrate
142 Perfector Concentrate

Perfector Concentrate je speciální přípravek pro udržení mladistvého a rozjasněného vzhledu navzdory toku času. Koncentrát chrání hydrolipidní bariéru pleti a zároveň pleť chrání před znečištěním. Anti-poluční olejový komplex kombinuje účinky silných antioxidantů s regeneračním efektem: pleť tonizuje, detoxikuje, hydratuje a zpevňuje, přičemž podporuje její přirozenou obrannou funkci.
Strážce DNA, Lipochroman, snižuje oxidativní stres a zabraňuje foto stárnutí. Extrakt z aceroly dodává pleti minerály, zatímco vitamín E redukuje škody způsobené negativním působením vnějšího prostředí.

Obsah 30 ml

143 VitC Serum Perfector
143 VitC Serum Perfector

VitC Serum je zkrášlující sérum pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť zralou s nesjednoceným barevným tónem. 10% trojitý VitC systém se třemi aktivními formami vitamínu C (liposomální, stabilizovaný, čerstvý) snižuje riziko poškození DNA a rozjasňuje pleť. 5% antioxidační komplex neutralizuje volné radikály, stimuluje mikrocirkulaci a pleť vyživuje. Anti-ageingová složka DNA-Protective Active chrání DNA kožních buněk proti škodlivému IR a UVB záření. Redukuje jemné vrásky a kyselina hyaluronová v přípravku obsažená dodává pleti optimální hydrataci.

Obsah 30 ml

144 VitC Cream Perfector
144 VitC Cream Perfector

VitC Cream Perfector je zkrášlující krém pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť zralou s nesjednoceným barevným tónem. Společně se sérem tvoří nejvýše účinnou zbraň proti toku času a degeneraci buněčné DNA. 7% trojitý VitC systém se třemi aktivními formami vitamínu C (liposomální, stabilizovaný, čerstvý) snižuje riziko poškození DNA a rozjasňuje pleť. 3% antioxidační komplex neutralizuje volné radikály, stimuluje mikrocirkulaci a pleť vyživuje. Kyselina hyaluronová obsažená v přípravku zaručuje optimální hydrataci jak v povrchových, tak hlubokých vrstvách kůže. Anti-poluční aktivní a anti foto-ageingová složka poskytuje prevenci proti průniku znečištění do pleti.

Obsah 50 ml

145 Eye Cream Perfector
145 Eye Cream Perfector

Eye Cream Perfector je krém pro péči o oční okolí zasvěcený zralé pleti s koncentrovaným omlazujícím působením. K anti-ageingovému účinku dochází díky synergii vitamínu C (v liposomální a stabilizované formě) a peptidům. Zlepšením prostupnosti kapilár chrání Anti-Puff Complex pleť proti vzniku váčků a tmavých kruhů pod očima a zároveň pleť očního okolí zjemňuje a zklidňuje. Extrakt z olivových listů, bambucké máslo a vitamín C podporují přirozenou obranyschopnost kůže proti předčasnému stárnutí. Bisabolol zklidňuje podrážděnou pleť, zatímco kyselina hyaluronová snižuje transepidermální ztrátu vody.

Obsah 30 ml