Redness Stop System

Řada Redness Stop System pro domácí ošetření byla vyvinuta za účelem úlevy od každodenních obtíží přecitlivělé pleti se sklonem k červenání a tvorbě kapilár. Jejím úkolem je posílení cévních stěn, zklidnění a ochrana proti negativním vnějším a vnitřním faktorům, které mohou stav pleti zhoršit. Hypersensitivita, pálení, začervenání a pocit napětí jsou symptomy, jež často doprovázejí pleť s kapilárami, jejímiž znaky jsou viditelné cévky a velká citlivost. Alarmujícím signálem takové pleti je erythema, které zprvu mizí, avšak vede k přetrvávající teleangiektázii a rozvoji rozacey.
Zklidnění, hydratace, ochrana a posílení pleti je nezbytnou každodenní rutinní péčí, kterou je nutné takovému typu pleti poskytnout. 

147 Pro-Vascular Mousse Mask
147 Pro-Vascular Mousse Mask

Pěnová maska určená pro citlivou pleť s rozšířenými kapilárami s příjemnou konzistencí sametové pěny a sladkou vůní. Formule masky sestávající z přírodních aktivních látek zklidňuje nadměrně dráždivou pleť, redukuje její začervenání a podráždění, regeneruje a posiluje přirozenou ochrannou bariéru pleti. Olej Babassu z palmových semen z tropických lesů Brazílie obsahuje přibližně 70% nenasycených mastných kyselin, které obnovují velmi komfortní pocit zjemnění epidermis. Extrakt z kořene proskurníku lékařského (Althaea officinalis) zklidňuje podráždění, působí protizánětlivě a hydratuje. Extrakt ze smilu italského (Helichrysum italicum) redukuje výskyt rozšířených kapilár v pleti. 

Návod na použití: Masku naneste v rovnoměrné tenké vrstvě na očištěnou pleť a nechte působit 10-15 minut. Poté opláchněte vodou. Používejte 1-2x týdně.

Aktivní látky: olej babassu, bambucké máslo, olivový olej, hydrolizované estery z jojoby, extrakt z Althea officinalis, extrakt z Helichrysum italicum

Obsah: 55ml

 
 
148 Pro-Vascular Green Cream
148 Pro-Vascular Green Cream

Přípravek k ošetření obličeje s lehkou konzistencí, určený pro pleť s rozšířenými kapilárami a rozaceou. Lze použít jako doplněk k farmakům. Zelená barva krému maskuje začervenání. Lehká textura a barva přípravku jej činí vhodným podkladem pro každodenní aplikaci make-upu. Krém hydratuje a zklidňuje pleť se sklonem k nadměrnému podráždění.
Extrakt z kořene listnatce pichlavého (Ruscus aculeatus), věčně zelené rostliny rostoucí v oddencích, obsahuje velmi cenné aktivní látky, jako jsou saponinové steroidy, flavonoidy (rutin a hesperidin), a především ruskogenin stimulující mikrocirkulaci krve a zvyšující ohebnost a sílu stěny malých kapilár, čímž dochází k jejich zatahování a zároveň k protizánětlivému ošetření.

Návod na použití: Malé množství krému naneste na tvář i krk a vmasírujte do pleti jemnými krouživými pohyby až do úplného vstřebání. Používejte ráno a/nebo večer.

Aktivní látky: bambucké máslo, olej z jader hroznového vína, bisabolol, máslo ze semen Garcinia indica, kyselina glycyrrhizinová, olej ze semen Ricinus communis, extrakt z Ruscus aculeatus, vitamín E

Obsah: 50 ml