SensiSkin Garden Ceremony

SensiSkin Garden Ceremony je kosmetickou řadou vyvinutou pro citlivou a dráždivou pleť.  Jako Rajská zahrada či pěstírna bylin přináší šarm skrytý v pečlivě vypracovaných formulích, které uživatele potěší také delikátní jemnou vůní. Řada založená na výtažcích z rostlin je určena různým typům citlivé pleti - mastné, smíšené a suché - a pro každý věk. The SensiSkin Garden Ceremony zajišťuje komplexní péči díky pečlivě vybraným aktivním látkám: Allantoin má regenerační účinky a urychluje proces hojení, aloe má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Extrakt z kaštanu a vilínu (Hammamelis virginiana) posiluje cévní stěny a zmírňuje začervenání.  

110 Soothing Elixir
110 Soothing Elixir

Soothing Elixir je intenzivní, zklidňující a hydratující ošetření pro citlivou pleť se sklonem k podráždění. Koncentrované zklidňující aktivní látky účinně redukují začervenání a poskytují dlouhodobou ochranu proti vnějším dráždivým faktorům. Díky obsahu aloe vera a allantoinu má přípravek také regenerační a protizánětlivý účinek, přičemž výtažky z kolagenu mořských řas pleť zpevňují, redukují výskyt vrásek a zvyšují odolnost pleti. Lehká textura přípravku se lehce vstřebává a nezanechává na pleti mastný film.

Návod na použití: Přípravek naneste ráno a/nebo večer na obličej, krk a dekolt a vmasírujte do úplného vstřebání.

Aktivní látky: allantoin, aloe vera, mořský kolagen, glycerin

Obsah 30 ml

111 Soothing Cream
111 Soothing Cream

Soothing Cream je přípravek pro citlivou pleť s rozšířenými žilkami nebo se sklonem k jejich výskytu. Krém nastoluje rovnováhu hydrolipidní vrstvy a poskytuje maximální ochranu proti působení externích faktorů. Formule přípravku je založena na aktivních látkách z kaštanu, aloe vera a vilínu, které posilují cévní stěny a redukují začervenání. Krém má hydratační a zklidňující účinky, zanechává pleť hladkou a jemně provoněnou. Jeho lehká textura se rychle vstřebává.

Návod na použití: Krém naneste ráno a/nebo večer na obličej a krk. Vmasírujte jemnými krouživými pohyby do pleti až do úplného vstřebání.

Aktivní látky: extrakt z kaštanu a vilínu (Hamamelis), vitamín E, azulen, aloe vera

Obsah 50 ml

128 Raspberry Concentrate
128 Raspberry Concentrate
Osvěžení & hydratace
Ampule přípravku obsahuje dávku aktivních látek v koncentrované podobě. Vysoký obsah extraktu z maliníku má osvěžující, hydratační a revitalizační účinky. Malina zklidňuje podráždění, je zdrojem vitamínů a minerálů. Vitamín C obsažený v extraktu posiluje cévní stěny. Extrakt z maliníku vyhovuje citlivé pleti a spolu s glycerinem obsaženým ve formuli se přípravek stává vynikajícím také pro suchou a dehydrovanou pleť. Zlepšuje celkový stav pleti a zároveň pleť vyhlazuje a rozjasňuje.

Obsah: 5x2 ml