Beauty Liftology

Beauty Liftology

163 LiftUp Face Shot

Sterilní přípravek v ampulích má vypínací účinek a redukuje známky stárnutí pleti. Obsahuje 7% DMAE. Tato aktivní látka je prekursorem acetylcholinu neurotransmiteru, který vypíná svaly a má tak liftingový efekt. Díky vysoké koncentraci účinných látek přípravek LiftUp Face Shot redukuje vrásky a výskyt povislé kůže. Navíc se jedná a účinný antioxidant, jehož anti-ageingové vlastnosti jsou umocněny stabilní formou vitamínu C a kyselinou glykolovou.Tyto aktivní látky pomáhají stimulovat produkci vláken, jako je kolagen. Niacinamide pleť zesvětluje a sjednocuje její barevný tón a zároveň ji zklidňuje.

Návod na použití: Přípravek naneste na očištěnou pleť obličeje a krku a jemně vmasírujte krouživými pohyby. 

Obsah: 5 x 2 ml

164 Ear Hook Mask

Hydratující a zpevňující obličejová maska napuštěná látkami bohatými na kolagen a vitamín E. Je určená pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť zralou a suchou. Kolagen je známý pro své zpevňující účinky a podporu elasticity. Maska vytvoří na pleti jemný film, který zabraňuje nadměrnému vypařování vody z pleti, čímž významně podpoří její hydrataci. Poutka za uši napomáhají liftingovému efektu na obličeji. 

Návod na použití: Masku přiložte na očištěnou pleť a upevněte pomocí poutek za uši. Nechte působit po dobu 15 minut, poté sejměte a zbytky vmasírujte do pleti.

Obsah: 1 kus

165 EyeLift Cream

Inovativní aktivní látka BeautifEye má liftingový účinek na horní víčka,redukuje vrásky a pomáhá odstranit otoky v okolí očí. Protivráskový efekt je umocněn formulí Matrixyl Synthe 6, známou pro její účinky – stimuluje syntézu hlavních stavebních kamenů matrixu pleti a dermo-epidermálníspojení, které odpovídá za zachování pevnosti. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová zadržuje vodu, zvyšuje hydrataci a elasticitu. EyeLift Creamzlepšuje stav povislé kůže, redukuje známky stárnutí a únavu očí. Díky svésametové textuře se krém vstřebává bez zanechání lepivé stopy.

Návod na použití: Krém naneste konečky prstů na oční okolí.

Obsah: 15 ml

166 BotoxLike Face Cream

Bohatý liftingový krém pro zralou pleť redukuje známky stárnutí. Jeho složení tvoří pečlivě vybrané aktivní látky včetně stoechiolu, který patří do skupiny botoxu podobným látkám, zesiluje pleť a redukuje viditelnost vrásek. Má také dermo relaxační účinky. Voluform účinkuje jako výplň vrásek okolo očí a vrásek na tvářích. Komplex Pheohydrane, založený na výtažcích z mořských řas, aktivně váže vodu v epidermis a podporuje regenerační procesy pleti. Kombinace této aktivní látky s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou zajišťuje dlouhodobou hydrataci. BotoxLike Face Cream poskytuje okamžitý pocit liftingu, hydratace a vyhlazení pleti.

Návod na použití: Krém naneste na očištěný obličej, krk a dekolt a vmasírujte krouživými pohyby do pleti.

Obsah: 50 ml