Derma Solution

Derma Solution je řada pro pokročilou péči o pleť. Její vznik byl inspirován úspěchy estetické medicíny, a proto vyhovuje potřebám náročných spotřebitelů, kteří hledají kompletní péči zaručující dlouhodobé a vynikající účinky. Inovativní formule, které zahrnují inovativní aktivní látky, působí synergicky a celistvě ve výživě pleti. Jsou založeny na revolučních ingrediencích, jimiž jsou kmenové buňky rostlinného původu, které byly dříve dostupné jen v ordinacích lékařů.  Tyto látky jsou zárukou optimální odpovědi na individuální potřeby pleti, přičemž viditelně bojují proti známkám jejího stárnutí. Stimulují proces biologické regenerace a obnovy struktur poškozených věkem, což má pozitivní účinek na vzhled.

121 Stem Cells Nourishing Cream
121 Stem Cells Nourishing Cream

Stem Cells Nourishing Cream je omlazující krém, doporučený pro věkovou kategorii 30+ obsahuje PhytoCellTecTM MD - rostlinné kmenové buňky v liposomech. Tento komplex látek má hluboce regenerační účinky a oddaluje proces stárnutí. Formule je dále obohacena kyselinou hyaluronovou, vitamíny A a E. Přípravek nastoluje optimální hydrataci, pleť vyživuje a zvyšuje její elasticitu. Pravidelné používání krému snižuje výskyt vrásek a zajišťuje projasněný vzhled.

Návod na použití: Naneste přiměřené množství přípravku na očištěnou pleť ráno a/nebo večer. Lehce vmasírujte do pleti obličeje a krku až do úplného vstřebání.

Aktivní látky: komplex PhytoCellTecTM MD, kyselina hyaluronová, vitamíny A a E.

Obsah 50 ml

122 Brightening Base
122 Brightening Base

Brightening Base 50+ je podkladový krém s vysokou sluneční ochranou je vhodný pro všechny typy pleti. Jeho velmi lehká a sametová textura pleť projasňuje a chrání před UV zářením. Unikátní komplex látek zklidňuje podrážděnou pleť, redukuje začervenání a přináší pocit komfortu. Extrakt z rostliny Caesalpina Spinosa zaručuje intenzivní a dlouhodobou hydrataci. Po aplikaci přípravku je pleť dokonale vyživená a rozjasněná.

Návod na použití: Nanášejte na pleť obličeje a krku vždy ráno před opuštěním uzavřených prostor. Přípravek není určen pro intenzivní a cílené opalování např. u moře, ale jako podkladový krém pod make-up.

Obsah50 ml

123 Peptide Rich Cream
123 Peptide Rich Cream

Peptide Rich Cream je velmi účinný regenerační krém pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť suchou a zralou. Luxusní formule krému kombinující působení polypeptidů a derivátů retinolu poskytují optimální omlazovací účinky a ochranu. Zvýšením produkce kolagenu (včetně kolagenu typu I a III) dochází ke snížení výskytu vrásek a stimulaci regeneračních procesů v kůži. Pečlivý výběr vyživujících látek, jako je palmový olej a extrakt z brutnáku lékařského, poskytují vynikající ochranu před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, pleť vyhlazuje a posiluje. Pravidelná aplikace maximalizuje omlazovací účinky a rozjasňuje pleť. Pleť se stává vypnutou, zpevněnou a sametově hladkou.

Návod na použití:
Naneste přiměřené množství přípravku na očištěnou pleť ráno a/nebo večer. Lehce vmasírujte do pleti obličeje a krku až do úplného vstřebání.

Obsah 50 ml

114 Protective Mist SPF 50+
114 Protective Mist SPF 50+

Protective Mist SPF 50+ s inovativní formulí je zárukou snadné a rychlé aplikace. Ochranné UV filtry poskytují velmi vysokou ochranu před slunečním zářením a bezdotyková aplikace zajišťuje hygienické užití přípravku. To je zvláště důležité při ošetření pleti po kosmetických procedurách, při nichž dochází k podráždění, a v případech, kdy je zapotřební ochrany před sluncem, jako je chemický peeling. Přípravek je také vhodný pro citlivou pleť. V jeho složení můžeme najít EFA - komponent intercelulárního cementu odpovědného za zachování pevné a nenarušené kožní bariéry. Díky tomu nedochází k nadměrné transepidermální ztrátě vody, což vede ke zvýšené hydrataci a posílení ochranné funkce epidermis. Přípravek může být aplikován na make-up, nezanechává bílé skvrny a jemně pleť rozzáří. Přípravek je vhodný i pro děti.

Návod na použití:
Před použitím protřepejte. Aplikujte na suchou kůži ze vzdálenosti 10-15 cm a před pobytem na slunci. Vyhněte se kontaktu s očima.

Obsah: 150 ml

155 Soft Shield SPF 30 Cream
155 Soft Shield SPF 30 Cream

Soft Shield SPF 30 Cream

Denní hydratační krém s lehkou sametovou texturou a vysokou sluneční ochranou. Chrání před negativními vlivy ultrafialového záření, jako je dehydratace, tvorba vrásek, vznik pigmentace a ztráta pevnosti pleti. Díky obsahu kyseliny hyaluronové také hydratuje. Inovativní lehká formule nezanechává na pleti mastný film, přičemž poskytuje ochranu také mastné a smíšené pleti. Je také vhodný jako podkladový krém pod make-up. Jde o ideální přípravek pro ty, kteří chtějí zkombinovat hydrataci a ochranu své pleti během dne.

Návod na použití:

Používejte každé ráno na čistou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Obsah: 50 ml