Clinical Repair Care

Řada intenzivního anti-ageingového ošetření, které lze použít i jako podpůrný prostředek  k dermatoestetickému ošetření. Zahrnuje produkty podporující účinky dermatokosmetického ošetření stimulací přirozeného léčebného procesu. Clinical Repair Care kombinuje inovace na poli estetické medicíny, účinnost a bezpečné použití spolu s příjemným pocitem a jednoduchostí při používání.   Receptura přípravků je bohatá na aktivní látky, které s klinickou účinností tvoří komplexní regenerační program pleti. Řada Clinical Repair Care je perfektním doplňkem invazivního ošetření, ale může být též použita jako běžné každodenní ošetření. Přípravky, založené na komplexu Matrixyl synthe 6, Colageneer a aminokyselinách, působí jako prevence ztráty tonu a elasticity, obnovují genetický potenciál mládí pleti a pleť intenzivně stimulují k regeneračním procesům. Okamžitě zlepšují její stav a viditelně zmenšují vrásky. Přípravky této řady aktivují regenerační mechanismy a nabízejí dlouhodobou měřitelnou a zjevně zaznamenatelnou rejuvenaci.  

135 Age Reverse Concentrate
135 Age Reverse Concentrate

Age Reverse Concentrate je koncentrát s vysokou působností určený pro péči o zralou pleť a pro prodloužení účinků dermatoesthetických zákroků. Jde o revitalizující koktejl, jehož aktivní látky jsou přítomné v podobě koncentrované formule se zesíleným účinkem proti vráskám a posílení struktury pleti. Dermo-relaxační látka stoechiol s účinky podobné Botoxu působí jako fytotaping. Napomáhá snížení napětí v epidermis a je prevencí proti vzniku mimických vrásek. Komplex Collageener® stimuluje syntézu kolagenu. Přípravek navrací kůži elasticitu a hladkost a díky regeneračním účinkům a redukci viditelných známek stárnutí napomáhá udržet mladistvý vzhled. Hedvábná textura séra kůži do hloubky vyživuje a zanechává ji sametově hebkou.

Návod na použití: Naneste malé množství séra ráno a večer pod ošetřující krém.

Aktivní látky: extrakt ze semen slunečnice, extrakt ze semen Lupinus albus (lupina bílá), extrakt z levandule, tokoferol, sójový glycin

Obsah: 30 ml

136 Laser Precision Filler
136 Laser Precision Filler

Laser Precision Filler slouží jako bezinjekční vyplňovač vrásek bezprostředně po aplikaci vyplní mimické vrásky a propadliny okolo očí, rtů a na čele, které jsou genetického původu nebo způsobené mimikou či procesem foto stárnutí. Přípravek redukuje jejich hloubku a s laserovou přesností je prevencí proti jejich tvorbě. Komplex peptidů s účinkem podobným Botoxu, spolu s komplexem Hyaluron Duo, pleť vyhlazuje a nabízí tak snížení známek únavy a stárnutí a zároveň podporuje syntézu základních stavebních prvků kůže. Sametová textura přípravku zanechává pleť jemnou a pevnou, zmenšuje vrásky a podílí se na mladistvém vzhledu. Výsledky jsou viditelné ihned po použití.

Návod na použití:Nanášejte podle potřeby přímo do vrásek.

Aktivní látky:komplex peptidů, kyseliny hyaluronová. Neobsahuje silikon.

Obsah: 15 ml

137 Age Reverse Cream
137 Age Reverse Cream

Age Reverse Cream je vysoce účinný krém doporučený zvláště pro podporu funkcí kůže po a před ošetřením laserem, injekcemi nebo chemickým peelingem. Je efektivní prevencí nechtěných známek stárnutí. Koncentrovaný komplex Sepilift DPHP vykazuje trojité zpevňující působení - stimuluje produkci kolagenu, chrání elastinová vlákna a nabízí okamžitý efekt neutralizace oxidativních poškození. Formule přípravku je doplněna kyslíkovým komplexem a asparalynem, které stimulují buněčnou aktivitu, zatímco bambucké máslo, bohaté na léčebné tuky, napomáhá procesu regenerace také u oslabené a podrážděné kůže po invasivních dermatoesthetických zákrocích. Přináší pocit komfortu a jemnou pleť. Pleť se stává den po dni viditelně regenerovaná a mladší a ovál obličeje opět nabude svých původních kontur.

Návod na použití: Nanášejte na očištěnou a suchou pleť obličeje a krku. Vmasírujte krouživými pohyby až do úplného vstřebání.

Aktivní látky: bambucké máslo, skvalen, extrakt z kvasnic, manitol

Obsah: 50 ml


138 Age Reverse Eye Cream
138 Age Reverse Eye Cream

Age Reverse Eye Cream je intenzivně ošetřující krém s liftingovým a rejuvenačním účinkem. Jde o celkově pečující program určený pro náročnou oblast očního okolí, který snižuje otoky, rozjasňuje tmavé kruhy pod očima a zjemňuje vrásky. Díky aktivní komplexům Matrixyl synthe 6 a Zirhafirm® má dermo-relaxační vlastnosti, snižuje hloubku vrásek, aktivuje regenerační procesy a s přesností laseru zpevňuje pleť. Formule přípravku je obohacena o komplex Micropearl MHB-R, díky čemuž je pleť na dotyk sametově hebká a okolí očí rozjasněné. Pečlivě vybrané látky a lehká textura přípravku jsou bezchybnou zbraní proti známkám únavy a stárnutí, zatímco dochází k redukci vrásek v očním okolí a pleť se v této oblasti stává hladkou a rozjasněnou.

Návod na použití:Nanášejte konečky prstů na oční okolí a víčka.

Aktivní látky:výtažek ze semen Zyziphus jujuba (cicimek čínský - čínská datle), tokoferol, sójový glycin

Obsah: 30 ml

139 HydraCalm Cream Gel
139 HydraCalm Cream Gel

Sametově jemná krém-gelová formule přípravku Hydra Calm Gel dodává pleti optimální hydrataci a odstraňuje hrubost a pocit nepřirozeného napětí v kůži. Vynikající přípravek určený speciálně pro péči o podrážděnou a začervenanou pleť během prvních dní po intenzivním dermatoestetickém, jako je mikrojehličkování, chemický peeling nebo laser. Přípravek obsahuje výbornou kombinaci hydratačních látek a výtažku z trávy Kunai, která zklidňuje otoky, nastoluje rovnováhu a pocit komfortu. Přípravek nabízí neustálý a dlouhodobý hydratační účinek, pleť vyhlazuje, osvěžuje a zjemňuje. Jemná textura zklidňuje "žíznivou" pleť. Při každodenním užívání pleť posiluje a chrání ji před ztrátou vody a zároveň zvyšuje její elasticitu.

Návod na použití:Nanášejte ráno a večer na očištěnou a suchou pleť obličeje, krku a dekoltu. Malé množství přípravku vmasírujte do pleti až do úplného vstřebání.

Aktivní látky:extrakt z kořene Imperata cylindrica (tráva lalang válcovitý), biotin

Obsah: 50 ml

140 Retinol Night Cream 0.5
140 Retinol Night Cream 0.5

Retinol Night Cream je krém s opravným efektem, určený pro intenzivní regeneraci. Pokrokový recept přípravku je založen na technologii inkapsulace stabilní formy retinolu v mikro nosičích o koncentraci 0,5%. Tento úzus dovoluje dosáhnout větší stability a zlepšuje absorpci retinolu do kůže. V integraci s látkami protivráskovými (tokoferol), hydratačními (irský mech) a zklidňujícími (bisabolol) napomáhá ke snížení známek stárnutí. Zároveň zlepšuje pevnost pleti, napomáhá vytvořit ochrannou bariéru a zvyšuje úroveň hydratace v tkáních. Krém nabízí úžasný efekt "nové kůže" a je také výbornou přípravou kůže na profesionální ošetření s vyšší koncentrací retinolu.

Návod na použití:Nanášejte večer na očištěnou a suchou pleť obličeje a krku.

Obsah: 50 ml