Domácí péče Purlés - tajná zahrada bez utajení

V kosmetických přípravcích Purlés je obsaženo bohatství přírodních zdrojů, které nás obklopují. Jejich blahodárná různorodost se promítá jako kaleidoskop ingrediencí, darů přírody, přírodních pokladů zásadního významu pro péči o naši pleť. Ceremoniály salonního ošetření tvoří pramen jemné a zároveň velmi účinné péče. Domácí péče je jejich přirozeným pokračováním zajišťujícím komplexní péči o pleť. Pečlivý vývoj přípravků v laboratoři je založen na pokrokových technologiích v kombinaci s magickými vůněmi lahodícími našim smyslům a dodávajícími přípravkům Purlés garanci krásy a účinnosti. Každodenní péče s přípravky Purlés je ceremonií, která vás přibližuje k dokonalosti. Objevte tajemství pokladů kosmetiky Purlés! Přípravky poptejte ve vašem kosmetickém salonu.

Depigmentační a omlazujcí účinky rýže pro první známky stárnutí. Obsahuje oryzanol, účinnou látku z rýže se silnými antioxidačními účinky.

Luxusní ošetření se zlatem a výtažky perel pro všechny typy pleti, zvláště pro pleť zralou.

Speciální ošetření pro citlivou a červenající pleť s výtažky z bobulí, bylin a s allantoinem.

Péče o jemnou pleť očního okolí. Přípravek je nositelem certifikátu EcoCert.

Dokonalé odstranění make-upu a nečistot s výtažky z borůvek a pomeranče.

Jemný omlazující peeling, stimuluje obnovu a regeneraci kožních buněk pomocí AHA kyselin.

Rostlinné kmenové buňky a komplex peptidů účinně bojují proti stárnutí pleti.

Ošetření mastné a smíšené pleti a pleti s nedokonalostmi pro každý věk s formulí, která reguluje  produkci mazu.

Velmi účinná anti-ageingová péče založená na regeneračním programu zahrnujícím účinné látky colageneer, ovocné kyseliny a komplex Matrixyl Synthe 6.Vhodné i před a po dermatoestetických zákrocích.

Poškozený kód DNA je jedním z nejničivějších důsledků působení volných radikálů, které se aktivně podílejí na stárnutí kůže. Kombinováním síly přírody a moderního biotechnologického výzkumu mohou být tyto procesy významně omezeny. Za účelem efektivního boje proti viditelným následkům oxidativního stresu, laboratoře Purlés vyvinuly novou produktovou řadu DNA Protection Expert.

Řada Redness Stop System pro domácí ošetření byla vyvinuta za účelem úlevy od každodenních obtíží přecitlivělé pleti se sklonem k červenání a tvorbě kapilár. Jejím úkolem je posílení cévních stěn, zklidnění a ochrana proti negativním vnějším a vnitřním faktorům, které mohou stav pleti zhoršit. 

Jemný přípravek na opalování s SPF 50+ ve spreji tvoří příjemnou "mlhu" chránící před UVA a UVB paprsky. Vhodný i pro děti.

Zklidňující, vyživující a omlazující péče o oční okolí.