Chemické peelingy

Kyselinové peelingy jsou technologicky pokročilé chemické peelingy určené pro dermatology, plastické chirurgy a diplomované/certifikované kosmetičky. Zaručují vysoce kvalitní a efektivní exfoliaci. Roztoky peelingů jsou sestaveny takovým způsobem, aby jejich pomocí bylo možné řešit četné problémy kůže obličeje i těla. Akumulovaná síla vysokých koncentrací aktivních látek peelingů, unikátní složení a nízké pH jsou vynikajícím nástrojem pro profesionální ošetření. Následujících sedm typů peelingů zajišťuje obnovu a regeneraci zralé pleti a pleti s nedokonalostmi. Ošetření peelingy pleť projasňuje, sjednocuje její barevný tón, oživuje mdlou pleť, redukuje nedokonalosti a nadměrnou produkci mazu, zmenšuje jizvy a strie. Kyselinové peelingy jsou určeny pro různé typy a různé stáří pleti. Rychlé a dlouhotrvající výsledky jsou bezchybnou alternativou k bolestivým a invazivním ošetřením. Detailní popis týkající se návodu k použití je součástí výukových materiálů. Před aplikací chemického peelingu je nezbytné provést diagnózu pleti a zjistit případné kontraindikace. Toto je vysoce důležitý krok, neboť jen tak lze získat záruku nejlepších výsledků a plně bezpečného ošetření. Klienta je zapotřebí zároveň informovat o možných vedlejších účincích (pálení, brnění, píchání), které se mohou během ošetření objevit.

G-Peel Exfoliation
G-Peel Exfoliation

Indikace: Zralá pleť se známkami stárnutí, mastná pleť, pleť se skvrnami, příprava pleti pro jiná ošetření.      Výsledky: Silné anit-ageingové působení. Hluboká exfoliace a regenerace kůže. Vyhlazení pleti, redukce hloubky vrásek, větší hustota textury pleti. Zatažení pórů a povrchových jizev po akné. Vyrovnání barevného tónu. 

Obsah: 100 ml

.

M-Peel Exfoliation
M-Peel Exfoliation

Indikace: Citlivá pleť, známky foto stárnutí, skvrny, chloasma, lentigo, pozánětlivá hyperpigmentace, mastná pleť, seborrhoická kůže, akné, rozacea. Výsledky: Regenerace pleti, zjemnění prvních vrásek a jemných linek. Zesvětluje hnědé skvrny a sjednocuje barevný tón pleti. Rychle viditelný účinek na mastnou pleť, normalizuje produkci mazu, redukuje černé tečky a zánětlivé akné.

Obsah: 100 ml 

S-Peel Exfoliation
S-Peel Exfoliation

Indikace: Zralá pleť, vrásky, jizvy, strie, mastná pleť, těžké nodulocystické akné, acne mechanica, rozšířené póry. Výsledky: Vyhlazuje texturu pleti: zjemňuje vrásky a zlepšuje hustotu pleti. Zatahuje rozšířené póry a mělké jitvy po akné. Sjednocuje barevný tón pleti. Má protizánětlivé a antiseptické účinky, urychluje proces hojení a zklidňuje podráždění.

Obsah: 60 ml 

F-Peel Exfoliation
F-Peel Exfoliation

Indikace: Hyperpigmentace a zralá pleť, skvrny, vrásky a jemné linky, známky foto stárnutí.               Výsledky: Sjednocuje barevný tón pleti, zesvětluje hnědé skvrny. Omlazuje a regeneruje. Redukuje vrásky, pleť zpevňuje a chrání proti volným radikálům.

Obsah: 60 ml

T-Peel Exfoliation
T-Peel Exfoliation

Indikace: Slabá a suchá pokožka se sníženým prahem bolestivosti, jemné vrásky, stopy po akné, pleť poškozené sluncem. Výsledky: Stimuluje buněčnou obnovu, regenerace pokožky. Zlepšuje texturu pleti a redukuje vrásky. Minimalizuje jizvy po akné, snižuje hyperkeratózu a sjednocuje barevný tón pleti.

Obsah: 60 ml nebo 30 ml

R-Peel Exfoliation
R-Peel Exfoliation
Indikace: Zralá pleť, vrásky, hyperpigmentace, foto stárnutí, ochablá pleť. Šedá, mdlá pleť bez jasu. Výsledky: Hladký povrch pleti, redukce hloubkových vrásek, zvýšená hustota a pevnost pleti, sjednocení barevného tónu a redukce nedokonalostí.
Obsah: 5x2 ml + 5x3 ml

A-Peel Exfoliation
A-Peel Exfoliation

Indikace: Rejuvenační ošetření pro pleť se slunečním poškozením, se známkami stárnutí, únavy a dehydratace. Vynikající také pro citlivou pleť s netolerancí AHA kyselin. Výsledky: Regenerace, správná hydratace a hladký povrch pleti. Přípravek má rejuvenační účinky, pleť rozjasňuje a dodává jí svěží vzhled. Navíc viditelně zlepšuje tonus kůže a sjednocuje její barevný tón bez pocitů píchání, svědění či pálení.

Obsah: 50 ml

P-Peel Exfoliation
P-Peel Exfoliation

Indikace: Chemický peeling obsahující směs kyseliny pyrohroznové (alfa-ketonová kyselina) vynikající pro profesionální péči o zralou a mdlou pleť se ztrátou jasu. Také se doporučuje pro kůži s problémy produkce mazu, což z peelingu činí ideální prostředek v boji proti acne tarda (post-adolescentní, pozdní akné) nebo seboreické dermatitidě. Peeling lze použít nejen na oblast obličeje, ale také na krk a dekolt a jiné oblasti těla, jelikož účinně zlepšuje oblasti postižené striemi a zpevňuje povolenou kůži. Kyselina pyrohroznová stimuluje produkci kolagenu a elastinu, kůži hydratuje a chrání před excesivní keratózou, a tak odstraňuje příznaky stárnutí. Navíc má dermoplastické a antimikrobiální vlastnosti. V kombinaci s fyziologicky kompatibilní kyselinou mléčnou, je tento přípravek zárukou vynikající hydratace a vyhlazení kůže.

Obsah: 50 ml

X-Peel Exfoliation
X-Peel Exfoliation

Indikace: X-Peel řeší kožní problémy, jako je hyperpigmentace a zhoršující se známky stárnutí. Má bělící a rozjasňující vlastnosti s anti-ageingovým účinkem, přičemž pleť viditelně revitalizuje. Kyselina glykolová, velmi dobře známá ve světě profesionální kosmetologie, stimuluje syntézu podpůrných vláken a GAG, což zaručuje jak protivráskové, tak hydratační působení. Kyselina mléčná chrání před dehydratací a vyhlazuje povrch pleti. Jiný člen skupiny AHA, kyselina citronová, díky zahájení exfoliačního procesu, pleť rozjasňuje a odstraňuje poruchu kolorace v synergii s kyselinou kojovou. Vyjma bělícího efektu, má kyselina kojová antibakteriální a antioxidační účinky, zatímco kyselina salicylová doplňuje výsledek ošetření stimulací regeneračního procesu.

Obsah: 50 ml

Vit-C Peel Mousse Mask
Vit-C Peel Mousse Mask

Indikace: Tato mikro-exfoliační maska je pro svůj rozjasňující a rejuvenační systém působení určena zvláště pro vaskulární zralou pleť se ztrátou jasu a sklonem k hyperpigmentaci, tvorbě akné a jizev. Zachovává optimální stabilitu, aniž by ztratila svoji působnost pod vlivem vnějších faktorů, a to díky vysoké koncentraci vitamínu C v práškové podobě. Formule přípravku má vysoké antioxidační účinky, čímž snižuje riziko poškození buněčné DNA. Kyselina askorbová je navíc zodpovědná za syntézu kolagenu. Z toho důvodu si pleť udržuje mladistvější vzhled, je elastická a hydratovaná. Aktivní látky účinně pleť rozjasňují, regulují proces melanogeneze a zajišťují rovnoměrnou distribuci melaninu v epidermis. Kyselina kojová. jakožto inhibitor tyrozinázy, má vysoké bělící účinky, díky nimž odstraňuje i hluboko uložené pigmentové skvrny. Již po jednom ošetření je pleť viditelně jasnější, zářivější a hladší.

Obsah: 5x10 ml