Clinical Repair Therapy

CLINICAL REPAIR FACE CARE

Řada Clinical Repair Face Care je program intenzivního anti-ageingového ošetření určený pro specialisty v kosmetických salonech. Vznik přípravků a ošetření s nimi je založeno na filosofii dosažení dokonalosti a sestává z bezchybné kombinace medicínsky vybraných aktivních látek v nejvyšších možných dávkách a jedinečných receptů na obnovující, hydratační a regenerační působení. Tyto přípravky nabízejí dlouhodobý omlazující účinek prostřednictvím neinvazivní metody. Bezprostředně po aplikaci se stav pleti zlepšuje a po případných dermatoesthetických zákrocích mizí začervenání a otoky. Přípravky zaručují viditelnou redukci vrásek, pleť zklidňují a zmírňují její případnou suchost. Přípravky bohaté na komplex peptidů Matrixyl synthe 6, Stoechiol, komplex dvou kyselin hyaluronových, aminokyseliny a mořský glykogen chrání přirozené rezervy pleti, zpomalují proces stárnutí a pomáhají prodloužit mladistvý vzhled. Účinky řady Clinical Repair Care jsou měřitelné a průběžně zaznamenatelné, nabízející specializovaný a efektivní systém na obnovu a ochranu pleti. Řadu Clinical Repair Care lze úspěšně použít před a po invazivních kosmetických zákrocích (mikrojehličkování, chemický peeling).


CLINICAL REPAIR BODY CARE                                                                              Speciální program vytvořený pro péči o tělo jak v kosmetických salonech, tak na specializovaných dermatologických pracovištích. Péče je určená pro náročné klienty. Přípravky se doporučují aplikovat před a/nebo po lékařském estetickém zákroku (liposukce, injekční a laserová lipolýza apod.) za účelem prodloužení a podpory výsledků. Lipolytic Body Therapy je také efektivní alternativou k invazivním dermatoestetickým a chirurgickým zákrokům. Kombinace medicínských aktivních látek v optimálních koncentracích s nestandardními formulemi jsou základem mnohosměrného působení, které zajišťuje pevnou, hydratovanou a hladkou pokožku bez viditelných známek celulitidy. Dlouhotrvající zeštíhlující účinky jsou neinvazivní a viditelné za krátkou dobu. Bohaté rostlinné extrakty zastoupené v přípravcích stimulují mikrocirkulaci v kůži, která je zárukou detoxikačního účinku. Lipout TM - aktivní látka založená na nejnovějších vědeckých objevech týkajících se působení adipocytů - stimuluje přeměnu tukových buněk z neaktivní formy, která ukládá tuk, do aktivní formy, jejímž výsledkem je mnohem rychlejší proces termogeneze. Clinical Repair Body Care neustále zlepšuje stav kůže stimulací metabolismu a procesem spalování tuků. Přípravky:

LIPOLYTIC MASK                                                                                                                      Maska s krémovou texturou pro intenzivní tvarování těla. Inovativní aktivní látka LipoutTM je vrcholným výsledkem vědeckého výzkumu na poli lidských tukových buněk. Aktivuje geneticky zakódovaný program odpovědný za proces termogeneze, zvyšujíce expresi nepostradatelných genů a proteinů, díky níž dochází ke stimulaci transformace adipocytů v aktivní formu a zvýšení beta oxidace tuků. Dochází k významné redukci centimetrů v ošetřovaných partiích, přičemž kůže se stává pevnou a elastickou. Spolupůsobení organického silikonu a kofeinu v kapslích Cafeisilane C redukuje přebytečný tuk a zlepšuje cirkulaci, působí jako prevence před otoky a odstraňuje toxiny. Obnovení hydro-lipoidní bariéry epidermis spolu s protizánětlivým působením je zaručeno antioxidačním vitamínem E.
Retinyl palmitát posiluje strukturu kůže, redukuje růst adipózní tkáně a je prevencí proti vzniku celulitidy.

LIPOLYTIC CREAM                                                                                                                     Tělový krém určený pro kůži postiženou excesivním tukem a celulitidou. Aktivní látka LipoutTM je vrcholným výsledkem vědeckého výzkumu na poli lidských tukových buněk - béžových adipocytů. Díky mechanismu stimulujícímu gen UCP1, který je odpovědný za termogenezi tuků, je aktivován proces hnědnutí adipocytů, to jest přeměna tukových buněk v aktivní formu - spalovací tuk. Výsledkem tohoto působení je zvýšená termogeneze a spalování tuků v subkutánní tkáni. Proces je prevencí před vytrvale se vracející "pomerančovou kůží". Hydramin opticky redukuje strie stimulací mukopolysacharidů. Vznik přirozeně podpůrných vláken kůže a "Facelift efekt" je zajištěn kolagenem a mořským elastinem. Centella Asiatica (pupečník asijský), bohatá na saponiny, taniny, fytosteroly a vitamíny A, C, E a K, je zodpovědná za redukci propustnosti kapilár, právě tak jako za objem tukových buněk, a vede ke zvýšené pevnosti kůže a úbytku strií. Navíc zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové. Organické Algisium C navozuje zeštíhlující efekt.