Energie krásy v srdci francouzské kosmetiky Purlés

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. Purles je účinnou komplexní dermatokosmetickou terapií s bezprostředně viditelnými výsledky, která zároveň poskytuje svým klientům hlubokou relaxaci. Každé ošetření se mění v pečující rituální ceremonii, výlet do světa krásy, čistoty a pohlazení smyslů. Purlés je zárukou moderního a kvalitního kosmetického ošetření, jehož výsledky nezklamou.


Francouzská laboratoř

Přípravky značky Purles jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Systém důkladné expertízy spolu s inovativními postupy při vytváření formulí zaručují nejlepší možnou účinnost a bezpečnost při používání vyvinutých přípravků.

Ceremoniály v rukou profesionálů

Naše nabídka produktů značky Purlés je určená pro dermatologická pracoviště a kosmetické salony, které hledají komplexní řešení při poskytování své péče. Aktivní přírodní látky, spolu se znalostí a využitím zkušeností dávných i současných obyvatel celého světa zabývajících se péčí o pokožku těla i obličeje a wellness rituály, tvoří podstatu formulí značky Purles, jejíž ošetření se v rukou profesionálů změní v nezapomenutelné ceremoniály krásy..