Eye Contour

Přípravek Eye Contour je výsledkem laboratorního výzkumu očního okolí, které potřebuje zvláštní ochranu a výjimečně jemné ošetření. Přípravek je vyráběn způosbem přátelským k životnímu porostředí, což zaručuje nejvyšší sdtupeň bezpečného užívání stvrzeným certifikátem EcoCert. Eye Contour je určen pro aplikaci na pleť očního okolí a pro každý věk. Mistrovská kombinace bezpečného používání a vysoce účinných organických látek rostlinného původu zaručuje právě tak vysokou účinnost přípravku. Zmírňuje tmavé kruhy a otoky a podporuje elasticitu pokožky. Arganový olej je nositelem nenasycených mastných kyselin, které působí jako antioxidnaty.  Osilift má liftingový účinek a pleť zklidňuje. Vilín, bambucké máslo a zelený čaj pleť revitalizují, zpevňují, posílují, vyživují a zjěmňují vrásky.

112 Age Control Eye Cream
112 Age Control Eye Cream

Krém na oční kontury vznikl v laboratořích společnosti jako výsledek dlouhodobého výzkumu potřeb pleti očního okolí vyžadujícího maximální ochranu a jemné ošetření. Age Control Eye Cream je vyroben tak, že zaručuje nejvyšší stupeň bezpečného ošetření a ohleduplnost k životnímu prostředí a je nositelem EcoCert certifikátu. Doporučuje se pro ošetření všech věkových kategorií. Mistrná kombinace bezpečné aplikace a účinných organických látek, tak jako aktivních látek, zajišťuje vynikající výsledky. Zesvětluje tmavé kruhy a otoky okolo očí a podporuje elasticitu pleti.
Arganový olej, který formule přípravku obsahuje, je zdrojem nenasycených mastných kyselin s antioxidačním účinkem. OSILIFT ® má liftingový efekt, vilín, bambucké máslo a výtažek ze zeleného čaje revitalizují, posilují a vyživují pleť, přičemž vyhlazují jemné vrásky.

Návod na použití: Nanášejte ráno a večer na očištěnou pleť očního okolí.

Aktivní látky: OSILIFT ®, arganový olej, výtažek z vilínu (Hamamelis), kaštanu a zeleného čaje

Obsah: 30 ml


46 Peptide Hydrogel Eye Patches
46 Peptide Hydrogel Eye Patches

Hydratační, zklidňující a omlazující ošetření, dennodenně bojující proti známkám napětí a únavy. Bezprostředně po aplikaci polštářků na oční okolí je možné pocítit úlevu. Polštářky jsou napuštěné roztokem bohatým na osvědčené aktivní látky. Pečlivě sestavená kombinace látek s hydratačním účinkem obsahuje mezi jiným kyselinu hyaluronovou, glycerin a výtažek z řasy Crispus algae (puchratka kadeřavá). Extrakt z aloe vera hydratuje a zároveň zklidňuje. Výtažek ze zeleného čaje má spolu se zklidňujícím účinkem také silné antioxidační vlastnosti. V kombinaci s kolagenem a peptidy obsaženými ve formuli přípravku je prevencí proti tvorbě vrásek a zjemňuje vrásky stávající. Inovativní technologie hydrogelových polštářků zajišťuje průnik aktivních látek do pokožky. Polštářky je vhodné také aplikovat jako rychlé ošetření před společenskou událostí. Jejich systematické používání vede k hydratačnímu a omlazujícímu výsledku.

Návod na použití:
Přiložte na partie očního okolí, nechte působit 15-20 minut a poté sejměte.

Obsah: 60 ks