Acid Peels

Kyselinné peelingy jsou řadou inspirovanou odvěkým ideálem dosažení věčné krásy. Formule přípravků velmi pečlivě vyvinuté specialisty kombinují sílu alfa hydroxidových kyselin (AHA) s vysokou účinností dalších aktivních látek. Zajišťují dokonalou přípravu pleti každého typu na další salonní ošetření, přičemž napomáhají jeho dlouhodobějšímu účinku. Jemně pleť zbavují odumřelých buněk a zároveň stimulují jejich obnovu. Přípravky zjemňují vrásky, pleť rozjasňují a normalizují její stav, upravují její barevný tón, minimalizují nedokonalosti a jizvy. Tvoří zároveň vynikající základ pro ošetření kožních problémů, jako jsou rozšířené kapiláry a také symptomy stárnutí. Jde o intenzivní ošetření pro uživatele, kteří očekávají aktivní účinek spolu s rychlými výsledky. 

119 Repairing Night Peel
119 Repairing Night Peel

Repairing Night Peel je revoluční přípravek pro denní péči s exfoliačním a biostimulačním působením. Je vhodný pro všechny typy pleti. Díky synergii AHA kyselin (glykolové, mandlové, citronové, mléčné) přípravek působí jako jemný exfoliant, pleť čistí a rozjasňuje. Zvyšuje množství glykosaminoglykanů, a zajišťuje tak lepší hydrataci hlubších vrstev pleti. Díky stimulaci tvorby kolagenu a syntéze elastinu redukuje známky stárnutí, zjemňuje vrásky, pleť zpevňuje a projasňuje. Lehká gelová textura přípravku se rychle vstřebává a zanechává pleť sametově hebkou. Doporučuje se k přípravě pleti před profesionální exfoliační procedurou a jako podpora výsledků po ošetření peelingy.

Návod na použití: Naneste přiměřené množství přípravku na očištěnou pleť na noc. Lehce vmasírujte do pleti obličeje a krku až do úplného vstřebání.

Aktivní látky: kyselina glykolová, mandlová, citronová, mléčná

Obsah 50 ml

120 Restoring Night Peel
120 Restoring Night Peel

Restoring Night Peel je speciální ošetření pro každovečerní ošetření určené pro pleť s rozšířenými kapilárami a rozaceou. Unikátní formule přípravku založená na kyselině azelaové, fytové a vitamínu B3 zaručuje zatažení kapilár a zvýšení hydratace. Má protizánětlivý účinek a podporuje přirozenou buněčnou obnovu. Díky změkčujícím vlastnostem aloe vera a rostliny Boswelia serrata přípravek zmírňuje pocit diskomfortu a redukuje podráždění pleti. Doporučuje se jako příprava před profesionální exfoliací a podporuje výsledky ošetření peelingy.

Návod na použití: Naneste přiměřené množství přípravku na ošetřenou pleť na noc. Lehce vmasírujte do pleti obličeje a krku až do úplného vstřebání.

Aktivní látky: kyselina azelaová, fytová, vitamín B3, aloe vera, extrakt z Boswellia serrata

Obsah 50 ml

Aloe Vera Calming Gel 98%
Aloe Vera Calming Gel 98%

Zklidňující gel s 98 % obsahem čistého Aloe Vera extraktu s okamžitým účinkem. Přípravek je určen pro všechny typy kůže, zvláště pro pleť podrážděnou po invazivním kosmetologickém zákroku nebo zákroku estetické medicíny (chemický peeling, laser, RF, depilace, mezoterapie).
Přípravek přináší úlevu také po pobytu na slunci, na studeném větru a mrazu.
Zázračné účinky Aloe se umocňují v synergii s mnoha
aktivními složkami - především mukózními polysacharidy (např. kyselina hyaluronová), aminokyselinami (NMF) a EFA. Představuje také nedocenitelné zdroje vitamínů (C, B2, B6), minerálů, proteinů, enzymů, saponinů, flavonoidů, esenciálních olejů a organických kyselin. Má regenerační účinky, urychluje hojení po poranění a posiluje ochrannou bariéru kůže.

Návod na použití: Naneste malé množství přípravku na čistou kůži na obličeji nebo těle v místech, která potřebují hydrataci a zklidnění.

Obsah: 50 ml